Facebook Test Yarışmaları

Fotoğraf ve video yarışmaları ile, markanızın Facebook sayfasının takipçi sayısını ve etkileşim oranlarını arttırabilirsiniz.

Fotoğraf ve video yarışmalarımız ile Türkiye ve Dünya’daki en popüler sosyal paylaşım ağı olan Facebook üzerinde farklı kurgularda yarışmalar düzenleyebilirsiniz.
 
Facebook kullanıcılarının oylamalarıyla kazananların belirlendiği bu yarışmalar, sayfanızdaki etkileşim oranını artırırken diğer yandan ürün, hizmet ve etkinliklerinizi Facebook üzerinden duyurmanızı ve kullanıcı datası toplamanızı sağlar.

Markanızın Facebook sayfasına entegre edebileceğiniz bir Facebook Yarışması Uygulaması’dır.Bu ürünümüzü kullanarak, Facebook takipçilerinizin Facebook yarışmasına fotoğraf, video ve metin gönderebilmesini sağlarsınız.

Moderatör tarafından onaylanan içerikler, oylama işlemi için Facebook’taki uygulama sayfasında görünür ve oylamaya sunulur. Yarışma uygulamasına izin veren kullanıcıların demografik ve iletişim bilgileri gibi verileri bir veri tabanında toplanır.

Facebook Anket Uygulaması ürünümüzün avantajları:

  • Kolay Etkinleştirme
  • Farklı Formatlarda Yarışma Opsiyonu
  • Kullanıcı Dostu Arayüz
  • Moderasyon Seçenekleri
  • Uygun Fiyat
  • Müşteri Desteği
Bu ürünün ücretlendirmesi, kampanya, moderasyon ve dizayn detayları gibi değişkenlere dayanmaktadır. Daha detaylı ücretlendirme & planlama bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Diğer Ürünlerimiz

İletişim

Markanız hakkında konuşulanları takip mi etmek istiyorsunuz? Detaylar için bizimle iletişime geçin.

Bize Ulaşın