Facebook İnsan Kaynakları Uygulaması
Facebook İnsan Kaynakları Uygulaması, markanızın insan kaynakları ihtiyaçlarının organize edilmesine destek olması için üretilmiş bir Facebook uygulamasıdır.
 
Uygulama, markanızın ihtiyaçlarına göre hazırlanıp kurumsal Facebook sayfanızda konumlandırılır. Uygulamayı kullanan Facebook takipçileriniz, açık iş ilanlarınıza başvurabilirler. Böylece, sosyal medya komünitenizi kariyer fırsatlarınızdan haberdar edebilir ve mevcut kariyer veritabanınızı genişletebilirsiniz.
Tarafınızdan belirlenecek olan iş ilanları ve aradığınız nitelikler, kurumsal Facebook sayfanızda konumlandırılacak olan insan kaynakları uygulamasında yer alır.
 
Facebook kullanıcıları uygulamanızı kabul ederek, iş ilanlarınızı Facebook üzerinde görüntüleyebilir ve diledikleri ilana yine Facebook üzerinden başvurabilirler.
 
Yapılan başvurular ve başvuru yapan kişilerin bilgileri bir veritabanında toplanır.
 
Uygulamanın, markanızın mevcut insan kaynakları veritabanı ile entegre bir biçimde çalışması ve veritabanı üzerinden verilen iş ilanlarının, otomatik olarak uygulamanın Facebook sekmesine çekilmesi de sağlanabilir.

Facebook İnsan Kaynakları Uygulaması ürünümüzün avantajları:

  • Kolay Etkinleştirme
  • Kullanıcı Dostu Arayüz
  • Moderasyon Seçenekleri
  • Uygun Fiyat
  • Müşteri Desteği

Bu ürünün ücretlendirmesi, entegrasyon, moderasyon ve dizayn gibi değişkenlere dayanmaktadır. Daha detaylı ücretlendirme & planlama bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Diğer Ürünlerimiz

İletişim

Markanız hakkında konuşulanları takip mi etmek istiyorsunuz? Detaylar için bizimle iletişime geçin.

Bize Ulaşın