Facebook Ödüllü Soru Uygulamasi

Ödüllü Soru Facebook uygulamamız ile, Facebook takipçilerinize özel ödüllü soru yarışmaları düzenleyin!

Ödüllü soru uygulamamızı kullanarak, Facebook’ta çeşitli ödüllü soru yarışmaları düzenleyebilirsiniz. Yarışmanıza katılan Facebook takipçilerinizin “ödüllü soru”nuza vereceği cevaplar yarışmanıza özel e-mail adresine düşer.

Bu sayede, potansiyel müşterilerinizin güncel iletişim bilgilerine de erişme imkanı yakalarsınız. Yarışmanın yapısı gereği, yalnızca markanızın Facebook sayfasını beğenmiş kişiler yarışma sorunuza ulaşıp yarışmanıza katılabilirler. Böylelikle Facebook sayfanızın takipçi sayısının da artması sağlanır.

Ödüllü Soru Uygulaması “beğeni” öncesi ve sonrası özellikleri olan bir Facebook sekmesi olarak çalışır. Markanızın takipçileri, beğen butonuna bastıktan sonra soru bulunan sayfaya yönlendirilir. Facebook takipçilerinizden aldığınız cevaplar önceden belirlediğiniz özel e-mail adresinize yollanır. Böylelikle, müşteri adaylarınızın iletişim bilgilerini edinmiş olursunuz.

Ödüllü Soru Uygulaması, kullanıcılarına birçok farklı avantaj sunar

  • Kolay Etkinleştirme
  • Kullanıcı Dostu Arayüz
  • Uygun Fiyat
  • Müşteri Desteği

Bu ürünün ücretlendirmesi, kampanya kapsamı, moderasyon ve tasarım detayları gibi değişkenlere dayanmaktadır. Daha detaylı ücretlendirme & planlama bilgileri için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Diğer Ürünlerimiz

İletişim

Ödüllü Soru yarışmaları mı düzenlemek istiyorsunuz? Detaylar için bizimle iletişime geçin.

Bize Ulaşın