Facebook Satis Uygulamasi

Fırsatkapp, Boomerang’ın geliştirdiği bir Facebook fırsatlı satış uygulamasıdır.

Fırsatkapp Facebook satış uygulaması ile takipçilerinize markanız ve ürünleriniz için indirimli satış veya hediye fırsatları sunabilirsiniz. Fırsatları kapan kişiler, arkadaşları ile mevcut fırsatı paylaşarak kendi indirimlerini arttırabilir.

Fırsatkapp uygulamasının yaratacağı; haber kaynağı ve bildirimlerde yer alma (viral etki), arkadaş daveti, paylaşım opsiyonu ve hediye etme seçenekleri sayesinde fırsatı kapan her katılımcı markanızın ve ürünlerinizin bilinirliğini arttırır.

Fırsatkapp, markanızın Facebook sayfasına entegre edebileceğiniz bir Facebook Fırsat Uygulaması’dır. Fırsatkapp ürünümüzü kullanarak, Facebook takipçilerinize özel fırsatlar sunabilirsiniz.

Takipçileriniz uygulamadan bir indirim kapabilir ve uygulamayı paylaşarak ya da arkadaşlarını davet ederek indirim oranlarını artırabilir.

Fırsatkapp, uygulamaya izin veren kullanıcıların demografik ve iletişim bilgileri gibi verileri bir veri tabanında toplar.

Fırsatkapp ürünümüzün avantajları:

  • Kolay Aktivasyon
  • Kullanıcı Dostu Arayüz
  • Moderasyon Seçenekleri
  • Uygun Fiyatlar
  • Müşteri Desteği

Bu ürünün ücretlendirmesi kampanya kapsamına, moderasyon ve tasarım detaylarına göre değişkenlik göstermektedir. Ücretlendirme ve planlama hakkında daha detaylı bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Diğer Ürünlerimiz

İletişim

Facebook’ta satış kampanyaları mı düzenlemek istiyorsunuz? Detaylar için bizimle iletişime geçin.
Bize Ulaşın