Facebook Sekmeleri

Markanız hakkındaki bilgileri, ürün ve hizmetlerinizle ilgili detayları Facebook sekmeleri aracılığı ile takipçilerinize ulaştırın!

Markanızın kurumsal Facebook sayfası için ürün ve hizmetleriniz hakkında bilgilendirici, tanıtıcı ya da satışınızı destekleyen özel sekmeler tasarlar ve uygularız. İstediğiniz takdirde, bu sekmelerin içine size ve hedef kitlenize özel olarak planlanan etkileşimli Facebook uygulamaları (aplikasyonlar) entegre ederiz. Hazırlayacağımız sekmeleri, kampanya amaçlı kullanabilir ya da sekmeler aracılığı ile web sitenizi Facebook’a entegre edebilirsiniz.

Facebook dışı mecralardan gelen ya da Facebook fan sayfanızı henüz “like” etmemiş olan ziyaretçileri karşılamak üzere kurgulanmış olan sekmelerdir.
Markanızın Youtube kanalında bulunan videoları, kurumsal Facebook sayfanıza entegre etmenize olanak sağlayan sekmelerdir.
Markanız ile ilgili dönemsel kampanyalarınızı duyurabileceğiniz ve örneğin küçük form uygulamaları ile pratik yarışmalar düzenleyebileceğiniz sekmelerdir.
Markanız ile müşterileriniz arasında “etkin bir sorun çözme aracına” dönüşebilecek “Facebook Müşteri İlişkileri Sekmesi” ile Facebook takipçileriniz hizmet ve ürünleriniz hakkındaki sorularını Facebook üzerinden sorabilirler. Onaylanan sorular marka temsilciniz tarafından cevaplanır ve sekmede cevapları ile birlikte yer alırlar. Böylece, takipçileriniz sizi (sayfanızı) görmek isteyeceğiniz şekilde görür.

Diğer Ürünlerimiz

İletişim

Markanız için Facebook sekmeleri oluşturmak mı istiyorsunuz? Detaylar için bizimle iletişime geçin.

Bize Ulaşın