Boomrang

Boomrang

Boomerang; 2010 yılından bugüne farklı sektörlerden bir çok marka için, “yatırımın geri dönüşü” odaklı 360 derece dijital pazarlama hizmetleri sunan bir dijital ajanstır.

Markanızın dijital çağın gerektirdiği standartları yakalaması için dijital pazarlama çözümleri sunarak sonuç odaklı, pratik ve hızlı pazarlama stratejileri ile potansiyel müşterilerinize ulaşmanıza imkan sunarız. Aktif iletişim ve etkileşim sürecini yöneterek, satış potansiyelinizi yükselten Boomerang’ın hizmet ve ürünleri ile ile yatırımınızın geri dönüşünü en hızlı şekilde alırsınız. Boomerang; İnternet Reklamcılığı ve Dijital Pazarlama’nın farklı disiplinlerinden gelen, yönetim, strateji, tasarım, teknoloji, iletişim ve pazarlama konularında tecrübeli bir ekipten oluşmaktadır.


 

Google Resmi Partner

Google Resmi Partner

Google Resmi Partner Ajansıyız

Yolumuza, şirketimizin Google Adwords reklamları konusundaki uzmanlığının bir göstergesi olan Google Resmi Partner Ajansı olarak devam ediyoruz. Google Adwords reklamları konusunda sertifikalı uzmanlarımızla birlikte, markalar için Google Adwords reklam danışmanlığı ve yönetimi hizmeti sunuyoruz. Google tarafından geliştirilen bir online reklam modeli olan Google Adwords reklamlarının detaylı hedefleme özelliği sayesinde, potansiyel müşterilerinize markanızı, ürün ya da hizmetlerinizi aradıkları noktada ulaşabilir, satışlarınızı gözle görülür bir şekilde arttırabilirsiniz.


 

semantic

İş Ortağımız Semanticum ile Sosyal Medya Takip, Analiz ve Raporlama Hizmeti Veriyoruz

Boomerang olarak iş ortağımız Semanticum ile sizlere Sosyal Medya Takip, Analiz, Yönetim ve Raporlama ihtiyaçlarınız için Tek Bir Platformda sunuyoruz. Semanticum Sosyal Medya Suite ile web ve sosyal medya sitelerini eş zamanlı olarak takip ve analiz edebilecek aynı zamanda da raporlayacaksınız. Markanızın itibarını koruyarak, tüketicilerinizi yakından tanıyabilir, onlarla doğru zamanda, doğru yerde, doğru mesajlarla etkileşime geçebilirsiniz. Monitor: Markanızla ilgili tüm konuşmaları akıllı filtreler kullanarak sadece sosyal ağlarda değil tüm haber, şikayet sitelerinden, portal ve bloglardan takip edip raporluyoruz. Analiz: Markanızın ve rakiplerinizin sosyal medya performansını analiz edip, verileri öngörüye dönüştürüyor ve pazarlama stratejilerinizi güçlendiriyoruz. Rapor: Gelişmiş, esnek ve otomatik raporlama özelliği sayesinde zamandan tasarruf ediyoruz.