Müşterimiz Letoonia Resorts, Facebook'ta Etkileşim Rekoru Kırdı! - Boomerang Istanbul

  • Temmuz 05, 2013

Müşterimiz Letoonia Resorts’un Facebook sayfası, “Etkileşim Oranı En Yüksek” marka sayfaları arasında dört aydır ilk 3’te yer alıyor!

Türk turizminin yıldız markası Letoonia Resorts’un Facebook sayfası Letoonia Life, Socialbakers’ın Türkiye Facebook raporuna göre Ocak ayından bu yana “Etkileşim Oranı En Yüksek” 5 marka arasında yer alıyor.

Dünyaca ünlü sosyal medya analiz ve raporlama şirketi Socialbakers; her ay düzenli olarak yayınladığı Socialbakers Türkiye Raporları’nda, Facebook sayfaları ile ilgili takipçi sayılarına, paylaşım kalitelerine, etkileşim oranlarına vb. birçok metriğe yer veriyor. Letoonia Life Facebook sayfası Socialbakers’ın, Ocak 2013 Facebook Türkiye raporuna göre Yeni Rakı, Land Rover, Doluca gibi markaları geride bırakarak “Etkileşim Oranlarına” göre belirlenen ilk 5 marka arasında birinci sırada yer aldı. İlerleyen aylarda da dikkat çekici başarısını devam ettiren Letoonia Life; Şubat, Mart ve Nisan aylarında da etkileşimi en yüksek Facebook sayfaları sıralamasında yine ilk 5 marka arasındaydı.

Bu başarının temel nedenlerini oluşturan; sayfada paylaşılan etkileşimi yüksek içerikler, bu içeriklerle doğru hedef kitleye seslenmek ve sayfada sürdürülen bilinçli iletişim sayesinde Letoonia Resort, sosyal medyaya verdiği önemi bir kez daha ortaya koyuyor. Sosyal medya yönetimi ajansımız tarafından gerçekleştirilen ve daha önce sosyal medya takipçileri için düzenlediğimiz özel kampanyalar ile öne çıkan Letoonia Resorts bu başarısıyla da, son yıllarda herkesin hayatında vazgeçilmez bir yer kaplayan ve markalar için yadsınamaz bir öneme sahip olan sosyal medya üzerindeki etkisini arttırmaya devam ediyor.

www.facebook.com/letoonialife
www.twitter.com/letoonialife

Markanıza Boomerang'ın 360 derece dijital çözümleri ile değer katmak ister misiniz? Bize Ulaşın