Sosyal Medya ve Mobil pazarlama

Sosyal Medya Pazarlama Hizmetleri

Sosyal Medya Pazarlama

Boomerang, sosyal medya hizmetleri kapsamında markanızın pazarlama stratejisini planlar, hedef kitle ile iletişim sürecinin yönetimini ve raporlanmasını üstlenir.

Sosyal Medya Reklam Hizmetleri

Sosyal Medya Reklamları

Boomerang; sosyal medya reklamlarının uygun bütçeleri, şeffaf dönüşüm oranları ve etkili sonuçları ile markanızın pazarlama ihtiyaçlarına özel reklam hizmetleri sunar.

Mobil Pazarlama Hizmetleri

Mobil Pazarlama

Boomerang; mesajınızı mobil cihazlara doğrudan ileten uygulamalarla, hedef kitleniz ile kısa sürede etkileşime geçmenizi sağlayan mobil pazarlama hizmetleri sunar.

Adwords Danışmanlığı

Adwords Danışmanlığı

Boomerang; sertifikalı Adwords uzmanlarıyla, Google’da sizi ve hizmetlerinizi arayan potansiyel müşterilerinize doğru zamanda ulaşmanızı sağlar.

Yazılım ve Tasarım

Tasarım

Konsept & Tasarım

Boomerang ihtiyaçlarınıza uygun konseptler yaratır. Kullanıcı deneyimi ile birleştirilen konseptler sonucundan ortaya çözüm odaklı tasarımlar çıkarılır.

Yazılım geliştirme kodlama

Geliştirme & Kodlama

Boomerang ortaya çıkarttığı tasarımlar ile çözüm odaklı yazılımlar geliştirir. Geliştirme esnasında hedef kitle, kullanım ortamları, zaman ve maliyet parametreleri dikkate alınarak optimum ürünler ortaya çıkarılır.

yazılım testleri

Test & Dökümantasyon

Boomerang geliştirdiği yazılımları yayına almadan önce güvenlik ve dayanıklılık testlerini yapar. Test süreçleri sonrasında yazılım ürünleri dökümante edilerek kullanım klavuzları oluşturulur.

yazılım yayınlama

Entegrasyon & Yayınlama

Boomerang biten yazılım ürünlerini müşteri entegrasyonlarını gerçekleştirerek yayınlar.